جمعه 10 تير 1401

موسسه خیریه حمایت از مستمندان تبریز

موسسه خیریه حمایت از مستمندان تبریز Tabriz Mostamandan Charity Institute
تاریخ : چهارشنبه 31 فروردين 1401
کد 229

آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تسهیل می شود

با تعامل سازمان زندان ها و موسسه خیریه حمایت از مستمندان تبریز، آزادی زندانیان جرائم غیرعمد تسهیل می شود.
مدیر عامل موسسه خیریه حمایت از مستمندان تبریز در دیدار با معاون سازمان زندان های آذربایجان شرقی، از آمادگی این موسسه برای بررسی و رفع مشکل زندانیان جرائم مالی غیر عمد قبل از محبوس شدن آنها خبر داد.
 سیروس نائبی توتونچی گفت: این موسسه در راستای خدمات حمایتی خود به مقروضین مضطر و نیز کمک به آزادی زندانیان غیر عمد، آمادگی دارد قبل از زندانی شدن افرادی که حکم حبس گرفته اند، پرونده آن ها را پذیرش و بعد از بررسی و تحقیق، در مورد رفع مشکل آنها اقدام کند تا مانع حبس رفتن آنها شود.
 وی افزود: در این راستا لازم است خانواده های گرفتار با معرفی نامه سازمان زندان ها و مدارک مستند روز های دوشنبه هر هفته از ساعت 8 تا 10 صبح به بخش مقروضین مضطر موسسه مراجعه  نمایند.
  عضو هیئت مدیره موسسه خیریه حمایت از  مستمندان تبریز نیز در این دیدار بر حمایت این موسسه از خانواده های زندانیان غیر عمد تاکید کرده و گفت: حمایت معیشتی از خانواده های زندانیان غیر عمد یکی از ده ها خدمات حمایتی این موسسه می باشد.
حاج حبیب چوخاچیان همچنین از کمک های این موسسه به اشتغال محبوسین غیر عمد بعد از آزادی از زندان خبر داد و افزود: حتی از زندانیانی که بعد از آزادی، توان مالی برگشت به دیار خود را نداشتند در قالب افراد ابن السبیل حمایت شده است. 

تبریز شهر بدون گدا

پایان داستان مردان چادری در تبریز!

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، به همت موسسه خیریه حمایت از مستمندان تبریز، با ...

پایان داستان گدایی مردان چادری در تبریز

ایسنا/ آذربایجان شرقی _ به همت یک موسسه خیریه، با شناسایی آخرین نفر از اعضای یک ...

    موسسه در رسانه ها

    پایان داستان مردان چادری در تبریز!

    به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز، به همت موسسه خیری ...