سه شنبه 24 تير 1399

Fa En
تاریخ : يکشنبه 27 خرداد 1397
کد 181

مسئول صندوق حمایت از مستمندان تبریز، مطرح کرد:

۱۲۰ صندوق موسسه حمایت از مستمندان تبریز آماده اخذ زکات فطریه/ نیازمندان آبرومند، چشم انتظار زکات فطریه مردم تبریز

نصر: مسئول صندوق حمایت از مستمندان تبریز از استقرار ۱۲۰ صندوق اخذ زکات فطریه، در سطح شهر تبریز، خبر داد.

" سید علی اعرج خدایی" عضو هیئت مدیره و مسئول بخش صندوق موسسه حمایت از مستمندان تبریز، در گفت‌وگو با خبرنگار نصر، با بیان اینکه یکی از برنامه‌های اصلی موسسه خیریه حمایت از مستمندان تبریز  در ماه مبارک رمضان کمک به نیازمندان با جمع‌آوری زکات فطریه از روزه داران  و خیران است، اظهار کرد: برای جمع آوری زکات فطریه سال‌جاری ۱۲۰ صندوق جمع‌آوری در معابر و میادین اصلی شهر از ساعت ۴ صبح تا   بعد از ظهر عید سعید فطر مستقر خواهد شد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه دو روش جدید برای دریافت زکات فطریه از خیران در سال جاری توسط موسسه حمایت از مستمندان تبریز، تبیین شده است، افزود: پرداخت زکات در سال جاری با دو روش جدید، پایگاه اطلاع‌رسانی مستمندان به آدرس  mostamandan.ir و همچنین اپلیکیشن "همراه مستمندان" که هم اکنون از کافه بازار قابل دریافت است، در خدمت مردم نوع دوست و خیر تبریز است.

خدایی با تاکید بر اینکه زکات جمع‌آوری شده در راستای رفع نیازمندی‌های اقشار ضعیف جامعه هزینه می‌شود، اظهار کرد: بر اساس هماهنگی‌های انجام شده، زکات فطریه جمع‌آوری شده صرف کمک به نیازمندان  و مددجویان تحت حمایت مستمندان تبریز  می‌شود.

مسئول صندوق حمایت از مستمندان تبریز با بیان اینکه مردم تبریز همواره در مناسبت های مختلف در حمایت از نیازمندان پیشگام بوده اند، در ارتباط با جمع آوری فطریه امسال و ایجاد شرایط مناسب در راستای حمایت آنان، ابراز امیدواری کرد و گفت: امیدواریم در سال‌جاری نیز با مشارکت خوب مردم مومن تبریز شاهد افزایش میزان زکات فطریه جمع‌آوری شده باشیم.

خدایی با بیان اینکه پرداخت زکات بسترساز کاهش فقر و فاصله طبقاتی در جامعه است، عنوان کرد: موسسه مستمندان تبریز تلاش می‌کند زکات جمع‌آوری شده را هدفمند هزینه کند و آن را در میان مددجویان و نیازمندان توزیع کند تا بخشی از مشکلات محرومان جامعه رفع شود.

انتهای پیام/

تبریز شهر بدون گدا

گدایان وارداتی
گدایان پاکستانی در شهر بدون گدا

نصر: معاون موسسه حمایت از مستمندان تبریز گفت: ۲۶ پ ...

متکدیان حرفه ای
تنها 60 نفر از یک هزار و 559 متکدی ...

نصر: مدیرعامل موسسه خیریه حمایت از مستمندان تبریز ...

  موسسه در رسانه ها

  شهر بدون گدا
  هجوم یولچی ها به تبریز و ظهور گدایا ...

  گمان می‌کردم سال‌هاست از تبریز رخت بربسته‌اند اما ...

  مصاحبه دکتر بایبوردی
  موسسه حمایت از مستمندان تبریزاعتبار ...

  مهر تبریز-احمد بایبوردی فعال فرهنگی واجتماعی؛ امرو ...

  روزنامه صائب تبریز
  قبل از انقلاب عده‌ای از مردم که بسی ...

  نصر: روزنامه صائب تبریز در شماره جدید خود در گزارش ...